گارانتی و خدمات

محصولات ارائه شده در فروشگاه بلفی تویز توسط نمایندگان رسمی و انحصاری آن برند در ایران تهیه و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. از این رو کلیه کالاها دارای اصالت و با این ضمانت به مشتری تحویل می‌گردند.

  • تضمین قیمت

فروشگاه بلفی تویز نماینده رسمی فروش برندهای موجود دراین وبسایت می باشد. از این روی ضمانت می‌کند که کالاهای خریداری شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتری تحویل می‌گردد.

  • تضمین کیقیت

کلیه اجناس فروشگاه اینترنتی بلفی تویز قبل از ارسال با دقت بررسی شده و با کاور در بسته بندی مناسب ارسال می‌گردند. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و بلفی تویز فقط در صورت تایید شرکت حمل کننده مرسوله اقدام به پیگیری و جبران خسارت می نماید.

  • شرایط برگشت کالا

کلیه کالاهای ارسال شده به مشتریان  تا ۷ روز در صورت عدم استفاده از کالا قابل تعویض می‌باشند.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات درج شده در وب سایت بلفی تویز مغایرت داشته باشد باید حداکثر تا ۲۴ ساعت از طریق تلفن های بلفی تویز ویا ثبت ایمیل به پشتیبانی مشتریان بلفی تویز اطلاع داده شود.